O firmie

Nasza firma oferuje budynki w następujących technologiach: 

  • domy z bali litych okrągłych o średnicy 130, 170, 200, 220 oraz 250 mm z sosny
  • domy z bali litych prostokątnych
  • domy w technologii szkieletowej imitujące domy z bali okrągłych lub prostokątnych
  • domy w technologii szkieletowej z tynkiem cienkowarstwowym

Na Państwa życzenie zrealizujemy każdy projekt domu mieszkalnego: całorocznego lub letniego, altany, obiektu gastronomicznego, hotelu. Więcej w zakładce TECHNOLOGIA.

Czerpiąc ze sprawdzonych metod konstrukcyjnych nasza firma w połączeniu z nowoczesnymi możliwościami produkcyjnymi oferuje domy z bali toczonych dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie zdrowie, wygodę, indywidualny styl i przywiązanie do tradycji.

Dodatkowym plusem tej konstrukcji jest możliwość swobodnej adaptacji wnętrza budynku, np. wykończenie od środka płytami gipsowo-kartonowymi. 

Zaadaptujemy również obecnie istniejący projekt do naszej technologii. Dla Państwa opracowujemy architekturę i konstrukcję domów z bali, a także zagadnienia zabezpieczenia elementów z drewna przed korozją biologiczną.

Proponujemy Państwu skuteczne preparaty nieszkodliwe dla zdrowia i otoczenia człowieka, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Domy szkieletowe w technologii szkieletu drewnianego wykonane w oparciu o certyfikowane drewno konstrukcyjne, w połączeniu z opracowaną przez nas technologią elewacji drewnianej imitującej domy z bali są na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia od domów z litych bali. Technologia ta dotyczy zarówno domów imitujących dom z bali okrągłych, jak i prostokątnych.